Kovovýroba - Plastová výroba

FORSET s.r.o. - Ing. Milan Dohnal, Zlín, Česká republika

 OSTATNÍ MANIPULAČNÍ VOZÍČKY 

Čís. Název Typ Schéma Obr.
1. Sortýrovací vozík na ploché sklo
Skleněné tabule se ukládají spodní hranou do drážkované plotny. 60 míst je odděleno drátovými příhradami s plastovým obalem o průměru 14 mm. Jednotlivá místa jsou označena štítky 1 až 60. Vozík jezdí po dvou rejdovacích a dvou pevných kolečkách.
SV 7.4 Sortýrovací vozík na ploché sklo
2. Vozík na rámečky
Manipulační vozík sloužící k ukládání distančních rámečků,případně jiných lehčích profilů nebo tabulí.50 míst je odděleno plastovými příhradami o průměru 14 mm.Podlaha vozíku je ze dřeva.
D 18.2 Vozík na rámečky
3. Vozík na profily
Manipulační vozík sloužící k horizontálnímu ukládání profilů. Nosné profily z tyčoviny jsou potaženy plastovou trubicí, střední stojiny
jsou variabilně posuvné.
DV 04.2 Vozík na profily
4. Vozík na profily
Manipulační vozík pro vertikální uložení profilů. Počet přihrádek je variabilní, podlaha je dřevěná s nalepenou kobercovinou.
DV 09.1 Vozík na profily
5. Vozík na odkládání skel
Manipulační vozík sloužící k horizontálnímu ukládání tabulí skla. Vhodný zejména pro uložení emailovaných, potištěných, opískovaných nebo jinak opracovaných povrchů tabulí skla. Úložné profily jsou osazeny gumovými pásy.
DS 66.3 Vozík na odkládání skel
6. Úložný vozík
Praktický manipulační vozík sloužící k operativnímu ukládání tabulí skel, profilů, hotových výrobků apod. Standardně je vybaven 2 nasazovacími úložnými podložkami s vloženým gumovým profilem. 4 boční násuvné konzoly umožňují stranové rozšíření a tím i ukládaní rozměrnějších výrobků.
DN 20.2 Úložný vozík
7. Manipulační vozík na cívky
Slouží pro ukládání a operativní použití cívek a špulí např. s těsněním, izolačním páskem apod.
DV 10.1 Manipulační vozík na cívky
8. Transportní podvozky pod stojany
Opěrky po stranách jsou navrženy pro délky stojanů 1500 až 2200 mm. Podvozky jezdí na čtyřech rejdovacích kolečkách. Maximální nosnost je 2000 kg.
P Transportní podvozky pod stojany
9. Stojanový nádstavec na europalety
Praktická, ideální varianta pro uložení a dopravu jednotlivých skel, izolačních skel i okenních prvků. Využívá běžné europalety, které jsou všude k dispozici a dají se snadno obnovit. Standardní provedení sady pro jednu paletu zahrnuje 2 nasazovací díly, s úložnými i opěrnými profily s vloženým gumovým profilem. Každý díl je zajištěn k paletě vpředu i vzadu upínacími třmeny. Snadná montáž i demontáž.
DE 14.1 Stojanový nádstavec na europalety
10. Přepravní a skladová paleta
Manipulační a skladová přepravka s širokým využitím pro dopravu a skladování zejména různých profilů, tyčoviny apod.
D.16 Přepravní a skladová paleta

 

FORSET s.r.o., Ing. Milan Dohnal, Vývoz 5423, 760 01 Zlín, Česká republika, www.forset.cz    

NAVRCHOLU.cz