Kovovýroba - Plastová výroba

FORSET s.r.o. - Ing. Milan Dohnal, Zlín, Česká republika

 ZAKLADAČE NA TABULOVÉ SKLA 

Čís. Název Typ Schéma Obr.
1. Zásuvkový zakladač na tabulové skla
Svařovaná konstrukce zakladače je složena z rámu a výsuvných zásuvek.Konečný sestavený modul, který je dopravován jako celek, vznikne podle požadavku zákazníka. Počet zásuvek, jejich nosnost a rozměry je dále určen druhem ukládaných tabulí nebo beden skla.Moduly je možno blokově sestavovat k sobě. Na přání zákazníka lze soustavu doplnit nadstavbou – typ ZH se zábradlím, krajníkem a žebříkem. Tímto způsobem vznikne kompaktní celek s využitím horní plochy. Uvedené typy slouží jako příklad.
Z 04.8 Zásuvkový zakladač na tabulové skla
2. Zásuvkový zakladač s nadstavbou
Nadstavba – typ ZH se zábradlím, dřevěnou plošinou krajníkem a žebříkem. Tímto způsobem vznikne kompaktní celek s využitím horní plochy.Uvedené typy slouží jako příklad.
ZH Zásuvkový zakladač s nadstavbou
3. Listový zakladač na tabulové skla
Zakladač na tabulové sklo - typu listárna je určen zákazníkům, kteří nedisponují dostatečným manipulačním prostorem. Svařovaná konstrukce zakladače se skládá z jednotlivých zásuvek, které se
pohybují v kolejnicích v systému kladek a řetězových kol. Přístup k zásuvkám je svrchu nebo boční po rozevření zakladače. Manipulační prostor po rozevření, pro přístup k zásuvce je volitelný, obvykle je 700 – 1000mm. Podle požadavku zákazníka a jeho prostorových možností je stanoven počet jednotlivých zásuvek,jejichž rozměry a nosnost jsou dále určeny typem uložených tabulí či beden skla.
ZL 11.2 Listový zakladač na tabulové skla
4. Kolejnicový zakládací pořadač na bedny skla
Jednoduchá konstrukce zakladače se skládá z kotevních nosníků, s vloženými profilovými vložkami a sloupků, které se do vložek zasunou a slouží jako opěrná a vymezující část pro ukládání beden nebo endcapů se sklem. Nosníky se ukotví k podlaze. Celková délka pořadače je variabilní podle přání a prostorových možností zákazníka.Uvedený typ je standardní sestava a slouží jako příklad.
ZK 15.2 Kolejnicový zakládací pořadač na bedny skla

 

FORSET s.r.o., Ing. Milan Dohnal, Vývoz 5423, 760 01 Zlín, Česká republika, www.forset.cz    

NAVRCHOLU.cz