Kovovýroba - Plastová výroba

ing. Milan Dohnal – FORSET, Zlín, Česká republika

Předstlačené kompri pásky

Trvale elastická, chemicky neutrální předstrčená PU (polyuretanová) pěna, impregnovaná neoprenovou směsí, obtížně zápalná, odolná proti dřevochránícím prostředkům. Použitelná jako těsnění spár v pozemním i inženýrském stavitelství, sanaci starých staveb i v průmyslu jako těsnění proti prudkému dešti.Kompri pásky se využívájí hlavně při montáži oken či dveří, jako dokonalé těsnění proti hluku, unikajícího tepla, vůči stárnutí a UV záření.Její další skvělá vlastnost je tvarová paměť – přizpůsobí se jakékoli nerovnosti.

ing. Milan Dohnal – FORSET kompri ONE

předstlačené kompri páskyJednostranně samolepící montážní kompri páska s parotěsnou zábranou, při osazování oken a dveří nahrazující montážní pěny.Jednoduchá a rychlá aplikace s minimálním odpadem, maximální čistotou a 100% funkčností.

více informací

 

 

ing. Milan Dohnal – FORSET kompri HF

předstlačené kompri páskyJednostranně samolepící kompri páska s širokým rozsahem použití např. těsnění dilatačních spár ve stavebnictví, k ukončení střešních konstrukcí, těsnění středové spáry okenního rámu a zdiva.

více informací

 

ing. Milan Dohnal – FORSET kompri 300

předstlačené kompri pásky

Jednostranně samolepící kompri páska s širokým rozsahem použití např. těsnění dilatačních spár ve stavebnictví, k ukončení střešních konstrukcí, těsnění středové spáry okenního rámu a zdiva.Odolnost vůči tlaku vody až 300 Pa.

více informací

 

ing. Milan Dohnal – FORSET kompri 600

předstlačené kompri páskyJednostranně samolepící kompri páska s širokým rozsahem použití např. těsnění dilatačních spár ve stavebnictví, k ukončení střešních konstrukcí, těsnění středové spáry okenního rámu a zdiva.Odolnost vůči tlaku vody až 600 Pa.

více informací

 

ing. Milan Dohnal – FORSET, Vývoz 5423, 760 01 Zlín, Česká republika, www.forset.cz